Önemli Tedbirler

Önemli Tedbirler

Düğün Yapmaya Karar Verdiniz Nereden Başlamalı ? İşte ne istediğini bilme zamanı geldi. Çalışmalara başlamak için geç kalmayın. Ayvalık'ta her sene 270 -340 arasında düğün yapılıyor! Evet, yanlış okumadınız. İşte tam da bu nedenle biran önce harekete geçmelisiniz. Sona bırakılamayacak en önemli konu; tarihin ve doğru mekânın seçimidir. Yorucu ama zevkli bir çalışma sezonunu rezervasyonunuzu yaparak ve doğru organizasyon firması ile anlaşarak açabilirsiniz.

Güvenirliğe Dikkat!

Organizasyonunuzun gerçekleştirilmesi için anlaşacağınız tüm firmaların sağlamlığına dikkat edin. Şahıs referanslarını göz önünde bulundurmanız da fayda vardır.Firmalar ile yapılan görüşmeleri sizleri koruyan maddeleri içeren bir sözleşme ile son bulmasına dikkat edin.

Tüm İşleri Üstlenmekten Kaçının !

Geceniz ne kadar önemli ise, bunun evveliyatı da  o kadar önemlidir.İş bölümü yapmayı unutmayın en önce eşinizden yardım isteyin. Böylece ona ebedi mesajı da vermiş olursunuz. Güzel bir not defteri edinin ve düğün gününe kadar çantanızdan ayırmayın. Tüm görevleri aklınızda tutmaya çalışmayın.(çiftlerimizin yorgunluktan bitap düşmelerini istemeyiz) Planlanarak yapılırsa, yorucu işlerinizin hoş bir uğraşa dönüşeceğini göreceksiniz.

Gecenizde En Önemli 3 Müziği Atlamayın!

1 -GİRİŞ MÜZİĞİNİZ (Misafirleriniz sizin geldiğinizi anlamalı) 2 - İLK DANS MÜZİĞİNİZ (müziğin gücüyle,eşsiz güzelliğinizle tüm hayran gözler üzerinizde) 3 - PASTA MÜZİĞİNİZ (neşe ve çoşku çığlık çığlığa kulaklarınızda ) GECENİZE MÜZİK KONUSUNDA FARKLILIK KATMAK İSTİYORSANIZ BİR YASTIKTA ORGANİZASYON