Anlarınızı Unutulmayacak Anılara Dönüştüren BİR YASTIKTA ORGANİZASYON; hayata,büyük bir tutku ile bağlı mutlu bir çift tarafından 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Sıradanlıktan uzak Özgün yapımızla, farklı fikirlerimizle, enerjimizle, yaratıcı düşüncelerimizle, Sizlere; özel, şık, naturel ve zarif atmosferleri en güzel anlarınız için hazırlıyoruz. O gün kendilerini KRAL & KRALİÇE gibi hissettireceğimiz çiftlerimizin ve değerli, saygın ailelerinin omuzlarından tüm yükü ve sorumluluğu alıyoruz. Böylece onlara sadece hazırlanıp tatlı bir tebessümle, minicik bir heyecanla düğüne katılmak kalıyor. Kral ve Kraliçemizle uzun soluklu yapacağımız görüşmelerimiz çok keyifli ve rahatlatıcı geçiyor. Görüşmemizde Karşılıklı samimiyet çerçevesinde onların zevklerini, tarzlarını keşfetmek adına ipuçları yakalıyoruz. Kral ve Kraliçemizin beğendiği renkte çiçek ve çevre süsleme konseptini hazırlıyoruz. Çiftlerimizin kuaför salonu randevularından itibaren gecenin akışına kadar devam eden süreçte her türlü hizmet ve isteklerine cevap vermek, tüm organizasyon sürecinin kontrol edilmesi, organizasyonun en ince detaylara kadar planlanması, yapılacak süprizlerin ayarlanması, gecenin adım adım izlenmesi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Kral ve Kraliçemizin duydukları heyecanı paylaşarak onların gece içerisinde sürekli şımartılması bizim için bir mutluluktur.

Bir Yastıkta Organizasyon adı gibi mânâya önem verir.Organizasyonun Sadece iki çiçek bir balonla olamayacağını göstermiştir.Haldun ve Evrim GÜRSOY’ a göre bu iş tamamen gönül işidir.Hissederek,duyguyla,yaşanarak ve yaşatarak ,coşkuyla ve keyifle yapılır.Biz görüşmelerimize karşılıklı güven ve samimiyetle başlıyor,Her organizasyonumuzu çiftlerimizin,değerli ailelerinin ve misafirlerinin memnuniyetiyle, mutlu tebessümleri ile tamamlıyoruz.Bu da bizim başarımızın en önemli göstergesi oluyor.

Bir Yastıkta Organizasyon sektördeki gelişmeleri, yenilikleri an ve an takip ederek farklı olanı gerçekleştirmektedir. Bir Yastıkta Organizasyon zaman diliminde ve mekânda sınır tanımıyor.Bir Yastıkta Organizasyon öncelikle Ege Bölgesi (AKÇAY – ÖREN – ALTINOLUK – EDREMİT – DİKİLİ – BERGAMA – İZMİR – ÇEŞME – KUŞADASI ….. )olmak üzere tüm Türkiye’de 45 kişilik Profesyonel ekibi ile  Anlarınızı Unutulmayacak Anılara Dönüştürüyor, organizasyonunuzu unutulmaz kılmayı her zaman başarıyor.

Vizyonumuz: Her geçen gün sunduğumuz hizmetleri geliştirmek, müşteri memnuniyetimizi ön planda tutmak, hizmet kalitemizden ödün vermeyerek güven ve samimiyet çerçevesinde coşku ve keyifle hizmet vermeye devam etmek.

BİRLİKTE BAHTİYAR BİRLİKTE İHTİYAR OLMANIZ DİLEĞİYLE!…………..

[distance type=”3″]